Sveiki, svety! [ Užsiregistruoti | PrisijungtiRSS srautas  | 

 

€47,700.00

Parduodamas gyvenamasis namas Kelmės r. sav., Kelmėje, Žvilgių g.

  • Gatvė: Žvilgių g.
  • Miestas / kaimas: Kelmė
  • Rajonas: Kelmės
  • Šalis: Lietuva
  • Paskelbta: kovo 5, 2019 11:30
  • Galiojimas baigiasi: Šio skelbimo galiojimas pasibaigęs
IMG_7401
IMG_7480IMG_7403

Aprašymas

Namas su pagalbiniu pastatu stovi vaizdingoje Kelmės miesto rytinėje dalyje, ant kalvos, papėdėje į rytus ir į pietus atsiveria nuostabus vaizdas, jį puošia tolyn nusidriekęs slėnis ir įspūdingi Kražantės vingiai, kurie apsupa  namų kvartalą iš abiejų pusių. Nuo namo iki Kražantės upės vos keli šimtai metrų, yra įrengtos maudymuisi  skirtos vietos. Kaimynystėje tvarkingos sodybos, malonūs ir paslaugūs kaimynai.
Artimiausiu metu į šį kvartalą baigs  tiesti miesto vandentiekį, ateityje numatyta nutiesti ir nuotėkų šalinimo trasas.
Aplink pastatytus pastatus sutvarkytas sklypas, pasodinti vaismedžiai, įleistas 10 kb/m nuotėkoms skirtas rezervuaras, į jį pajungta nuotėkų sistema iš namo ir pagalbinio pastato. Iškastas vandeniu gausus šulinys iš kurio pajungtas vandens tiekimas į namą.
Namas pradėtas statyti 1997 metais, todėl tiek pusrūsis tiek pirmas aukštas suprojektuotas šiuolaikiškai, patogus naudoti, viskas išskaičiuota su maksimaliu patalpų plotų išskaičiavimu ir tinkamu jų išdėstymu.
Name erdvi palėpė, tinkama poilsio ir gyvenamų patalpų įrengimui.
Pusrūsyje įrengtas židinys, iš jo šilumos tiekimui išvedžioti šildymo kanalai  pusrūsyje ir pirmame aukšte esančioms patalpoms šildyti. Esant darganotai vasaros dienai, pavasarį ar rudenį, kai centrinį šildymą kurti dar per anksti, pakanka nedidelio glėbio malkų ir visame name pasklinda maloni šiluma. Šilumos tiekimas kanalais paskaičiuotas specialistų, stovi moderni šilumos paskirstymo įranga su tam skirtu begarsiu šilumos padavimui skirtu ventiliatoriumi. Į kiekvieną atšaką įmontuoti tam skirti filtrai, kurių išėmimas ir išvalymas labai patogus ir nesudėtingas. Tad tiekiant šilumą į patalpas nepateks dulkės.
Namui parengta moderni, atitinkanti šiuolaikiškus reikalavimus, elektros instaliacijos schema su pilna dokumentacija. Didžioji dalis elektros instaliacijos jau išvedžiota. Likusios medžiagos supirktos (pageidaujantys galė už priimtiną kainą perpirkti iš esamo šeimininko).
Į namą įvestas vandentiekis (vietinis), pajungta nuotėkų šalinimo sistema.
Išvedžiota didžioji dalis šildymo sistemos vamzdyno. Yra supirkti visi radiatoriai (galima perpirkti juos iš dabartinio šeimininko). Daugelyje patalpų įrengta grindų šildymo sistema.
Namo sienų oro tarpas (220 mm) užpildytas sertifikuotu putų polistirolo užpildu. Pusrūsio sienos papildomai apšildytos iš vidaus. Name sudėti geros kokybės plastikiniai langai.
Pagalbinio pastato sienos apšildytos, parengta patalpa pirčiai.
Yra supirkta didžioji dalis medžiagų, skirtų namo santechnikai, šildymui ir apdailai.

Skelbimo ID: 8015c7e400c5f42e

Žymių nėra

665 total views, 3 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Rėmėjų nuorodos

Norėdami skelbimo autoriui išsiųsti užklausą, pasinaudokite žemiau esančia forma.