fbpx

Sveiki, svety! [ Užsiregistruoti | PrisijungtiRSS srautas

 

€59,000.00

Kelmės m., Žvilgių g., mūrinis namas

  • Gatvė: Žvilgių
  • Miestas / kaimas: Kelmė
  • Šalis: Lietuva
  • Pašto kodas: LT-86194
  • Paskelbta: 31 gruodžio, 2021 16:07
  • Galiojimas baigiasi: Šio skelbimo galiojimas pasibaigęs
20211228_110439
20211228_11044720211228_110453DCIM100MEDIADCIM100MEDIAIMGL2303IMGL2313IMGL2316IMGL2440IMGL2443

Aprašymas

Namas su pagalbiniu pastatu stovi vaizdingoje Kelmės miesto rytinėje dalyje. Namas stovi ant kalvos, papėdėje į rytus ir pietus atsiveria nuostabus vaizdas, jį puošia tolyn nusidrėkęs slėnis ir įspūdingi Kražantės vingiai, kurie apsupa esamą namų kvartalą iš abiejų pusių. Nuo namo iki Kražantės upės vos keli šimtai metrų, yra įrengtos maudimui skirtos vietos. Kaimynystėje tvarkingos sodybos, malonūs ir paslaugūs kaimynai.
Šiuo metu gatvės pradžioje yra baigta tiesti miesto vandentiekio atšaka, iš kurios galima pasijungti vandenį.
Artimiausiu metu numatyta nutiesti ir nuotėkų šalinimo trasą.
Šiuo metu į pastatytą pagalbinį pastatą (kuriame pradėta rengti pirtis) nutiestos visos komunikacijos.
Dalis sklypo dar nebaigtas sutvarkyti, didžioji sklypo dalis sutvarkyta, pasodinti vaismedžiai, išlyginta veja.
Papildomai įleistas 10 kb/m nuotėkoms skirtas rezervuaras, į jį pajungta nuotėkų sistema iš namo ir pagalbinio pastato. Iškastas vandeniu gausus šulinys iš kurio pajungtas vandens tiekimas į namą.
Namas pradėtas statyti 1997 metais, todėl tiek pusrūsis tiek pirmas aukštas suprojektuotas šiuolaikiškai, patogus naudoti, viskas išskaičiuota su maksimaliu patalpų plotų išskaičiavimu ir tinkamu jų išdėstymu.
Name erdvi paliepė, tinkama poilsio ir gyvenamų patalpų įrengimui.
Pusrūsyje įrengtas židinys, iš jo šilumos tiekimui išvedžioti šildymo kanalai tiek po pusrūsyje esančias patalpas taip pat esančias pirmame aukšte. Esant darganotai vasaros dienai, pavasarį ar rudenį, kai centrinį šildymą kurti dar per anksti, pakanka nedidelio glėbio malkų ir visame name pasklinda maloni šiluma. Šilumos tiekimas kanalais paskaičiuotas specialistų, stovi moderni šilumos paskirstymo įranga su tam skirtu begarsiu šilumos padavimui skirtu ventiliatoriumi. Į kiekvieną atšaką įmontuoti tam skirti filtrai, kurių išėmimas ir išvalymas labai patogus ir nesudėtingas. Tad tiekiant šilumą į patalpas nepateks dulkės.
Namui parengta moderni , atitinkanti šiuolaikiškus reikalavimus, elektros instaliacijos schema su pilna dokumentacija. Didžioji dalis elektros instaliacijos jau išvedžiota. Likusios medžiagos supirktos (Pageidaujantys galė už priimtiną kainą perpirkti iš esamo šeimininko)
Į namą įvestas vandentiekis (vietinis) , pajungta nuotėkų šalinimo sistema.
Išvedžiota didžioji dalis šildymo sistemos vamzdyno. Yra apskaičiuoti pagal patalpas ir supirkti visi radiatoriai. (Norintis galės perpirkti juos iš dabartinio šeimininko). Daugelyje patalpų įrengta grindų šildymo sistema.
Namo sienų oro tarpas užpildytas sertifikuotu putų polistirolo užpildu. Pusrūsio sienos papildomai apšildytos iš vidaus. Name sudėti geros kokybės plastikiniai langai.

DĖMESIO
Jei JUMS patiko mūsų parduodamas objektas, bet JŪSŲ netenkina kaina, JŪS galite ir net PRIVALOTE SIŪLYTI savo KAINĄ ir atsiskaitymo būdą.
Mes žaibiškai sureaguosime į JŪSŲ pageidavimus ir KARTU su JUMIS rasime kompromisą derybų metu.

Daugiau skelbimų rasite adresu: www.hibora.lt

Skelbimo ID: 14761cf06a3782bd

Žymių nėra

1148 total views, 1 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Rėmėjų nuorodos

Norėdami skelbimo autoriui išsiųsti užklausą, pasinaudokite žemiau esančia forma.


  1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/hiralt/domains/hibora.lt/public_html/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 72

    Warning: A non-numeric value encountered in /home/hiralt/domains/hibora.lt/public_html/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 72